Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-1
Готелі

Реконструкція спортивно-оздоровчого і туристичного комплексу Yalta Intourist

Локація:

м. Ялта

Опис проекту:

Проєкт реконструкції спортивно-оздоровчого та готельного комплексу в м. Ялта. Спроектовано як 27-поверховий будинок, який налічує 542 номери і 10-поверхова будівля з 206 номерами

Види робіт:

Управління проектом, служба замовника, проектування

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Розташування

Реконструкція спортивно-оздоровчого і туристичного комплексу Yalta Intourist у місті Ялта стала одним із найбільш амбітних проєктів у регіоні. Метою цього проєкту було створення сучасного, комфортного та привабливого місця відпочинку для туристів з усього світу. Комплекс включає в себе два нові будинки: один 27-поверховий з 542 номерами і інший 10-поверховий з 206 номерами, що разом значно збільшують готельну місткість та відповідають найвищим стандартам готельного бізнесу.
01

2. Успішний результат

Завдяки масштабній реконструкції, проведеній компанією «Герц», комплекс Yalta Intourist перетворився на один з найпривабливіших туристичних об'єктів на узбережжі Криму. Він пропонує не лише високий рівень обслуговування, але й унікальну атмосферу для відпочинку та оздоровлення. Успішне завершення проекту стало можливим завдяки злагодженій роботі команди архітекторів, інженерів та будівельників, які доклали максимум зусиль для створення цього чудового місця для гостей з різних куточків світу.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5