Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Про нас

Заснована в 1990 році, на сьогоднішній день компанія об’єднує кілька крупних підприємств будівельної галузі та здійснює повний комплекс послуг у галузі будівництва житлової, комерційної та виробничої нерухомості. 

Ми розробили та впровадили систему повного менеджменту компанії відповідно до вимог стандартів серії ISO 9001:2008, що забезпечує відповідність нашої системи управління та наших послуг найвищим світовим стандартам.

Серед реалізованих нами проектів – об’єкти муніципальної інфраструктури, адміністративно-офісні та житлові будинки, об’єкти промислового призначення, а також великі торгові центри для міжнародних мереж роздрібної торгівлі.

Вміння ефективно організувати будівельний процес та завершити будівництво об’єкта у необхідний для замовника термін, а також без перевищення бюджету — основна перевага нашої компанії, доведена роками роботи та багатьма реалізованими проектами.

0

Років

На ринку будівництва нерухомості

0

Об'єктів

Промисловості реалізовано

0

м²

Якісного житла побудовано

0

Професіоналів

Що працюють над втіленнямваших мрій у наших проєктах

«Герц» – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, європейський рівень якості та рекордні терміни будівництва.

Вже понад три десятиліття ми успішно реалізовуємо маштабні проєкти, поєднуючи сучасні технології з багаторічним досвідом. Наші спеціалісти створюють комфортні та функціональні будівлі, враховуючи всі побажання замовників. Висококваліфікована команда інженерів, архітекторів та робітників забезпечує втілення ваших мрій у реальність.

Ми займаємося не лише будівництвом, але й надаємо повний спектр супутніх послуг.  Наші фахівці дбають про кожну деталь, від початкової концепції до остаточного втілення, забезпечуючи відповідність усім будівельним нормам та стандартам. Завдяки ретельному підходу до кожного етапу, ми гарантуємо бездоганний результат.

КОМАНДА

Генеральний директор

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

НАША МІСІЯ

Змінювати життя людей на краще та будувати надійне, комфортне і доступне житло з розвиненою інфраструктурою, спираючись на високоякісний сервіс та інновації.

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

Ми високо цінуємо наших клієнтів та їх інтереси, а також — нашу команду професіоналів, яка працює на результат.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

У нашій роботі ми завжди орієнтуємося на потреби наших клієнтів з метою реалізації усіх їх бажань у повному обсязі.

ЯКІСТЬ

Ми прагнемо до підвищення рівня життя, тому в кожному рішенні цінуємо якість, зручність та функціональність.

НАШІ НАГОРОДИ

Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5