Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-12
Готелі

Sky Loft Hotel Kyiv

Локація:

м. Київ

Опис проекту:

Компанія забезпечила повний спектр послуг, включаючи управління проектом, служба замовника, проектування та розробку початково-дозвільної документації

Види робіт:

Управління проектом, служба замовника, проектування, початково-дозвільна документація Реконструкція нежитлової будівлі з надбудовою під готель із загальною кількістю поверхів – 27

GBA:

19,782 кв.м.

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Реалізація складної задачі

Під час реконструкції було реалізовано складний процес перетворення нежитлової споруди. Проектування включало розробку оптимальних архітектурних і технічних рішень для забезпечення функціональності та комфорту майбутнього готелю. Компанія «Герц» забезпечила ефективне управління проектом, координацію всіх етапів будівельних робіт та отримання необхідної дозвільної документації, що дозволило дотриматися встановлених термінів і забезпечити високу якість виконання.
01

2. «Під ключ»

Робота компанії «Герц» включала також безпосереднє керування будівництвом і контроль за всіма технічними аспектами реконструкції. Використання сучасних матеріалів і технологій, ретельне планування і виконання всіх будівельних робіт дозволили створити функціональний і стильний готельний комплекс. Завдяки професіоналізму команди «Герц», Sky Loft Hotel Kyiv став видатним прикладом успішної реконструкції та модернізації міської інфраструктури, значно підвищивши туристичну привабливість столиці.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5