Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-9
Житлова нерухомість

БФК 50Avenue

Локація:

м. Київ

Опис проекту:

Будівництво багатофункціонального житлового комплексу з об'єктами комерційної та соціальної інфраструктури по пр-ту Перемоги, 50А в м. Києві

Види робіт:

Підготовчі, будівельно-монтажні роботи

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Багатофункціональність

Участь у підготовчих роботах (встановлення свайних конструкцій) будівництва багатофункціонального житлового комплексу 50Avenue компанією «Герц» на проспекті Перемоги, 50А в Києві стало важливою подією у розвитку столичної нерухомості. Цей комплекс включає не лише сучасні житлові приміщення, але й об'єкти комерційної та соціальної інфраструктури, що забезпечують усі необхідні умови для комфортного життя мешканців. На етапі підготовчих та будівельно-монтажних робіт було впроваджено передові технології та матеріали, що гарантують високу якість будівництва та довговічність споруди.
01

2. Технологічність

Компанія «Герц» подбала про те, щоб новий житловий комплекс відповідав найвищим стандартам якості та безпеки.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5