Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Генеральне проектування

Ми маємо великі можливостями у сфері виконанння робочих проєктів будівництва, що дозволяє нам ефективно реалізовувати проєкти будь-якої складності та масштабу. Завдяки нашій міжнародній команді професіоналів, ми можемо консультувати та адаптувати наші рішення відповідно до норм і стандартів різних країн.

Нашими перевагами є:
Надання комплексних послуг з робочого проєктування, включаючи всі основні напрямки. Це дозволяє нам виконувати комплексний підхід у проєктуванні.

Ми маємо спеціалістів у різних країн світу, які надають нам консультації та допомогу в адаптації проєктів до місцевих умов і стандартів. Це гарантує, що наші проєкти відповідають усім регіональним нормам та законодавчим вимогам, забезпечуючи високу якість та безпеку.

Ми активно використовуємо сучасні технології та програмне забезпечення для проєктування, такі як BIM, що дозволяє нам оптимізувати процес проєктування, зменшити ризики та забезпечити точність виконання робочих креслень.

Ми активно використовуємо сучасні технології та програмне забезпечення для проєктування, такі як BIM, що дозволяє нам оптимізувати процес проєктування, зменшити ризики та забезпечити точність виконання робочих креслень.

Gerz Construction Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості.

Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5