Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Робота компанії «Герц» у лютому 2024 році

Компанія «Герц» звітує про свою роботу за програмою “ВідновиДІМ”. Продовжуються роботи по проєктам у Харкові, Запоріжжі, Лозовій, Боровій, Миколаєві та Ірпіні, які приєдналися з нами до програми раніше. У цьому місяці було укладено договори з 7-ма ОСББ Миколаєві, Харкові, Ізюмі, Лозовій та Запоріжжі. 

На вулиці Південна, 24 у Ізюмі розпочалися роботи з відновлення пошкоджених конструкцій, у найближчий час мешканці будинку зможуть побачити результат процесу відновлення. У Миколаєві на проспекті Центральному, 265 розпочалися підготовчі роботи. На Харківщині наші спеціалісти розпочали процес підготовки для участі у програмі “ВідновиДІМ” по об’єктам вулиця Чернишевського, 30, провулку Отакара Яроша, 16-Б у Харкові, мікрорайоні 2 та 3, у будинках №3 та №37 у місті Лозова. А наша команда у Запоріжжі розпочала етап підготовки на вулиці Сорочинська, 11. 

 

Ми вдячні нашим клієнтам за проявлену довіру та робимо усе необхідне для того аби ви змогли вже в найбличий час повернутися до рідних домівок. 

 

У випадку, якщо ви опинилися у скрутній ситуації через російську агресію та хочете прийняти участь у програмі “ВідновиДІМ” звертайтеся за телефоном: +38(050)472-76-84