Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-2
Промислові об'єкти

Шахтоуправління «Покровське»

Локація:

м. Покровськ

Опис проекту:

Розкриття та підготовка запасі блоку № 11 ПрАТ «ШАХТОУПРАВЛІННЯ «ПОКРОВСЬКЕ»

Види робіт:

Будівельно-монтажні, пуско-налагоджувальні роботи

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Масштаб

Шахтоуправління «Покровське», що є одним із найбільших вугільних підприємств України, зазнало масштабної модернізації завдяки компанії «Герц». В рамках проекту були проведені будівельно-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, що включали оновлення виробничих потужностей та вдосконалення технологічних процесів. Ці заходи дозволили значно підвищити ефективність видобутку вугілля та забезпечити стабільну роботу шахти, відповідно до сучасних вимог безпеки і екологічних стандартів.
01

2. Професіоналізм

Компанія «Герц» вклала максимум зусиль, щоб модернізація шахтоуправління «Покровське» пройшла на найвищому рівні. Професійний підхід до будівельно-монтажних робіт забезпечив якісне виконання всіх етапів проекту, від підготовчих робіт до встановлення новітнього обладнання. Завдяки пуско-налагоджувальним роботам, впровадженим компанією «Герц», шахта змогла перейти на новий рівень продуктивності, забезпечивши безперервність та безпеку виробничих процесів. Ця модернізація стала важливим кроком у розвитку вугільної промисловості регіону та сприяла зміцненню економіки країни.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5