Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-2
Готелі

клубний готель «Старий Замок»

Локація:

м. Святогірська, Донецька обл.

Опис проекту:

Готель, збудований компанією «Герц» розташований недалеко від Святогорського монастиря на березі Лугового озера і складається з 15 двоповерхових котеджів з унікальною архітектурою, що була розроблена та реалізована нашою командою професіоналів.

Види робіт:

Служба замовника, проектвання, генеральний підряд, будівельно-монтажні роботи

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Наша відповідальність

Будівельна компанія «Герц» завершила проєкт будівництва готелю «Старий замок», розташованого неподалік від Святогорського монастиря на мальовничому березі Лугового озера. Наші фахівці виконали повний спектр робіт, починаючи від функцій служби замовника і закінчуючи проектуванням і генеральним підрядом. Проєкт включав будівельно-монтажні роботи для створення 15 двоповерхових котеджів, кожен з яких має унікальну архітектурну забудову, що гармонійно поєднується з навколишнім ландшафтом. Завдяки зусиллям нашої команди, готель «Старий замок» став перлиною цього регіону, пропонуючи гостям затишний і комфортний відпочинок.
01

2. Деталі та унікальність

Наша компанія приділила особливу увагу кожному етапу проекту, забезпечуючи високу якість виконання робіт та використання найкращих матеріалів. Ми розробили детальний проект, враховуючи всі побажання замовника та специфіку місцевості, що дозволило створити ідеальні умови для відпочинку. Будівельно-монтажні роботи виконувалися з дотриманням найвищих стандартів, що забезпечило надійність і довговічність кожного котеджу. «Герц» пишається своїм внеском у створення готелю «Старий замок» , який став не лише місцем для комфортного проживання, але й справжньою окрасою цього мальовничого куточка.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5