Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-6
Промислові об'єкти

Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча

Локація:

м. Маріуполь

Опис проекту:

Реконструкція систем газоочистки агломашин №1-12 (зона спікання) і реконструкція застарілих систем газоочистки агломашин №7-12 (зона охолодження) ПрАТ «ММК ім. Ілліча». Будівництво комплексу ВРУ на ПрАТ «ММК ім. Ілліча»

Види робіт:

Будівельно-монтажні, пуско-налагоджувальні роботиі

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Значущість

Реконструкція, проведена будівельною компанєю «Герц», Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча стала значним кроком у напрямку модернізації промисловості України. Проект включав масштабні будівельно-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, спрямовані на оновлення систем газоочистки агломашин №1-12 у зоні спікання та агломашин №7-12 у зоні охолодження. Ці заходи дозволили значно знизити викиди шкідливих речовин в атмосферу, забезпечуючи більш екологічно безпечну роботу комбінату та поліпшуючи екологічний стан регіону.
01

2. Вплив на об'єкт

На комбінаті було зведено новий комплекс високовольтної розподільчої установки (ВРУ). Будівництво цього комплексу забезпечило стабільне та надійне електропостачання всіх виробничих процесів на підприємстві, що є критично важливим для безперервної та ефективної роботи комбінату. Загалом, реалізація цих проектів на ПрАТ «ММК ім. Ілліча» стала вагомим вкладом у розвиток вітчизняної металургійної промисловості, демонструючи можливості модернізації та підвищення екологічних стандартів на рівні світових вимог. Ми у компанії «Герц» з гордістю можемо розповідати про настільки значущий вклад у роботу настільки важливого об'єкта.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5