Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-1
Дилерські центри

Дилерський центр Mitsubishi Motors

Локація:

м. Донецьк

Опис проекту:

Перший в Донецькій області концептуальний дилерський центр Mitsubishi Motors побудований відповідно до корпоративних стандартів замовника. Комплекс об'єднав в собі автосалон, СТО та 3-поверхову офісну будівлю. Стоянка для автомобілів на 80 місць

Види робіт:

Управління проєктом, служба замовника, проектування, генеральний підряд, будівельно-монтажні роботи.

GBA:

2,295 кв.м.

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Першість

Перший в Донецькій області концептуальний дилерський центр Mitsubishi Motors, зведений компанією «Герц», став яскравим прикладом сучасного будівництва, що відповідає високим корпоративним стандартам замовника. Комплекс, що включає автосалон, станцію технічного обслуговування (СТО) та триповерхову офісну будівлю, був реалізований завдяки професійному управлінню проектом та ретельному плануванню. Компанія «Герц» взяла на себе всі ключові етапи будівництва, включаючи проектування, генеральний підряд та будівельно-монтажні роботи, забезпечуючи високу якість і своєчасне виконання всіх завдань.
01

2. Високі стандарти

Однією з важливих складових комплексу стала стоянка для автомобілів на 80 місць, що забезпечує зручність для клієнтів і працівників центру. Компанія «Герц» забезпечила інтеграцію всіх компонентів проекту в єдину функціональну систему, що відповідає світовим стандартам автодилерських центрів. Завдяки професіоналізму та досвіду команди «Герц», новий дилерський центр Mitsubishi Motors став не лише місцем продажу та обслуговування автомобілів, але й важливим об'єктом інфраструктури регіону, що сприяє розвитку автомобільного ринку та надає високоякісні послуги клієнтам.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5