Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-1
Житлова нерухомість

ЖК «Граф Фундуклєєв»

Локація:

м. Київ

Опис проекту:

Елітний житловий комплекс преміум-класу, побудований командою компанії «Герц», на розі вулиць Б. Хмельницького та Н. Пирогова.

Види робіт:

Служба замовника, проектвання, генеральний підряд, будівельно-монтажні роботи

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Престиж

ЖК преміум-класу в самому центрі Києва складається з двох секцій одного будинку. Комплекс побудовано за монолітно-каркасною технологією. Для комфорту мешканців було прийнято концепцію клубності, за якою усі резиденти стають однією справжньою сім'єю, об'єднаною проживанням у будинку мрії.
01

2. Значущість

ЖК став першим великим девелоперським проєктом компанії «Герц» у Києві. Якість та практичність довели надійність девелопера та підтвердили статус підрядника, що завжди виконує поставлені задачі.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5