Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-8
Індастрі

АТ «ЄМЗ»

Локація:

м. Єнакієво, Донецька обл.

Опис проекту:

Виконана реконструкція доменної печі №3 на території Єнакієвського металургійного заводу з виконанням монолітних робіт в умовах безперервного виробництва на бункерній естакаді, скіповій ямі і майданчиках ливарного двору і піддоменника

Види робіт:

Будівельно-монтажні роботи

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Професіоналізм

Успішна реконструкція доменної печі стала знаковим проектом для нашої будівельної компанії, що відзначається своїм професіоналізмом та інноваційним підходом. Завдяки злагодженій роботі нашої команди висококваліфікованих інженерів, архітекторів та будівельників, ми змогли відновити та модернізувати критично важливу промислову структуру, забезпечивши її безперебійне функціонування та відповідність сучасним стандартам. Особлива увага приділялася використанню новітніх технологій та матеріалів, що дозволило значно підвищити ефективність і безпеку роботи доменної печі.
01

2. Складність

Цей проект демонструє нашу здатність вирішувати складні технічні завдання і наші зобов’язання перед замовниками у виконанні робіт найвищої якості. Ми пишаємося тим, що змогли внести свій вклад у розвиток промисловості, залишаючись вірними нашим принципам сталого розвитку та інновацій.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5