Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

  • Date
  • Client
  • Category
Без-имени-5
Індастрі

АТ «МК «Азовсталь»

Локація:

м. Маріуполь, Донецька обл.

Опис проекту:

Командою спеціалістів був проведений комплекс робіт на одному з найбільших в Україні металургійних заводів «Металевому велетні» «Азовсталі». Нашим робітниками була здійснена реконструкція ділянки охолодження листів та оборотного водопостачання; будівництво об'єктів оборотного циклу водопостачання (реконструкція ділянки охолодження листів, установка контрольованого охолодження), буферного збірника для шламової води, відстійника окалини, двосекційної вентиляторної градирні, фільтрувальної станції, насосної станції; будівельні роботи бегерної насосної станції проводилися в умовах постійного припливу морської води

Види робіт:

Будівельно-монтажні роботи

Gerz Construction

Особливості проєкту

01

1. Значущість проєкту

«Азовсталь» - значущий не тільки для України, а й для всієї Европи, металургійний завод, вироби з якого використовуються по всьому світу. Можливість працювати на такому об'єкті дається тільки перевіреним компанія з бігатолітньою історією та надійною репутацією. Саме тому ми з гідністю можемо говорити про те, що нам була надана можливість працювати з настільки значущим проєктом.
01

2. Реалізація

Реалізовані компанією «Герц» проєкти на «Азовсталі» по справжньому можна назвати легендарними. Наші спеціалісти втілювали в реальність найскладніші проєкти, за які інші боялися взятися. Строки реалізації та кінцевий результат робіт по нососній станції назавжди запам'ятється як втілення неможливого у рекордний строк.
Київська область, Бучанський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд. 5