Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Звіт компанії «Герц» по проведеним роботам за січень 2024 року

Розпочинаємо новий рік з продовження робіт по програмі “ВІдновиДІМ”. За цей місяць до участі в програмі з нашою компанією долучилося 3 ОСББ з Харкова та Запоріжжя. По об’єкту за адресою Дерев’янка, 18 у місті Харків розпочалися підготовчі роботи до участі у програмі “ВідновиДІМ”. У Запоріжжі ОСББ за адресами Сорочинська, 13 та Глісерна, 20А вже тривають роботи по капітальному ремонту пошкоджених багатоквартирних будинків. Вже незабаром мешканці цих будинків зможуть побачити результат та знову побачити свій рідний будинок відновленими. 

Продовжуються роботи по об’єктам, що втупили в партнерство з нами у попредні періоди. 

У новий рік ми входимо в статусі надійного партнера, що виконує свої зобов’язання, та усіма силами допомагає Україні оговтатися від тієї шкоди, що спричнило російське вторгнення. 

У випадку, якщо ви опинилися у скрутній ситуації через російську агресію та хочете прийняти участь у програмі “ВідновиДІМ” звертайтеся за телефоном: +38(050)472-76-84