Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Звіт компанії «Герц» за грудень 2023 року

Продовжуємо плідну роботу компанії у грудні. За цей місяць було заключено та проведено різноманітні види робіт по 11 об’єктах у таких містах як Борова, Лозова, Ізюм та Запоріжжя. Наші спеціалісти продовжують проводити роботи на об’єктах по вулиці Степана Бандери, 2 в Ізюмі, вулиці Косигіна 4 у Запоріжжі та у 9-му і 2-му мікрорайонах у місті Лозова. На вулиці Чарівній, 153 роботи вже на завершальному етапі.

На інших об’єктах розпочалися підготовчі роботи з замірів та техобстеження. Проводяться ремонтні роботи в багатоквартирних будинків, відновлення пошкоджених в результаті російської агресії конструкцій.

З кожним новим місяцем роботи ми отримаємо все більше запитів на співробітництвом та з радістю приходимо на допомогу нашим клієнтам. Разом ми допомагаємо постраждалим від російської агресії ОСББ на території Київщини, Харківщини, Запоріжжя та Миколаєва.

У випадку, якщо ви опинилися у скрутній ситуації через російську агресію та хочете прийняти участь у програмі “ВідновиДІМ” звертайтеся за телефоном: +38(050)472-76-84