Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Програма «ВідновиДІМ» розширює території.

Фонд енергоефективності готується до реалізації основного етапу Програми «ВідновиДІМ». З 25 вересня дія Програми розширилася з шести областей на всю Україну.

Тому наша компанія продовжує активно надавати допомогу для ОСББ в різних регіонах: Харків, Ізюм, Запоріжжя в підготовці документів для подачі заявки на грант до Фонду Енергоефективність за програмою «ВідновиДім».

У випадку, якщо ви опинилися у скрутній ситуації через російську агресію та хочете прийняти участь у програмі “ВідновиДІМ” звертайтеся за телефоном: +38(050)472-76-84