Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Відновлення будинків ОСББ «Степанівське»

Компанія Герц продовжує активну роботу по відновленню житла мешканцям ОСББ за програмою Фонду Енергоефективність «ВідновиДім», що постраждало внаслідок російської агресії в Київській області.

Погоджена заявка на отримання гранту Фонду по обʼєкту м.Ірпінь, Київської області, по вул.Степанівська 12 А,Б,В,Г,Д,Е ОСББ «Степанівське».

В заявці подано на відновлення наступні роботи:

-відновлення фасадів та водостічної системи;

-відновлення дверей вхідних груп під’їздів;

-відновлення утеплення горища.

У випадку, якщо ви опинилися у скрутній ситуації через російську агресію та хочете прийняти участь* у програмі “ВідновиДІМ” звертайтеся за телефоном: +38(050)472-76-84