Про нас

Про нас
Герц Констракшн Україна – це українська частина бізнесу GERZ HOLDING, вертикально-інтегрованої групи компаній з активами у будівництві, девелопменті та фінансах в Україні та Польщі. Протягом тридцяти років ми створюємо історію, що втілена у будівництві промислової, комерційної та житлової нерухомості. Поєднання власного досвіду, передових технологій та сучасних стандартів, дозволяють нам надавати повний комплекс високоякісних послуг у сфері проектування та будівництва для клієнтів, кожен з яких є нашим партнером.

Контакти

Харківське шосе, 17-А Офіс 204, ІІ поверх Київ, 02090 Україна

+38 (044) 538-03-60

office@gerz-construction.com

Gerz Construction та Wolff&Mūller розширюють горізонти

У період з 7 по 8 грудня 2022 р. в Варшаві відбулась зустріч команди W&M у складі Alexander Schmidt, Ricardo Mendonca und Jūrgen Klotzsche та Gerz з нашою компанією GERZ у складі Олександр Ротов, Олег Касеєв, Генадій Грамма та Сергій Чертков. Сторони обговорили можливість та умови залучення компанії Gerz Construction Poland до будівництва очиснихспоруд в районі Sindelfingen, Baden – Vertemberg, та обговорили основні пункти контракту.

Німецька сторона акцентувала увагу на виконанні підрядником ряду важливих кваліфікаційних вимог для початку співпраці, а саме: необхідність отримання додаткових документів для «GERZ Construction Poland», згідно законодавства Німеччини, та початку реалізації проекту в дуже стислі терміни.

Приймаючи до уваги ці вимоги, було прийняте рішення залучити нашу компанію спершу на аналогічному проекті, реалізація якого розпочнеться в другій половині наступного року. Цей час дасть можливість команді Gerz просунутися у вивченні німецької мови, та підготовитись до специфіки ведення робіт на німецькому ринку будівництва.