новини | герц констракшн україна

Нові можливості для підприємств групи

19 вересня 2019 р. 
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. 

Група компаній GERZ HOLDING провела робочу зустріч з представниками ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг» на території комбінату у Кривому Розі Дніпропетровської області.

В рамках зустрічі сторони обговорювали участь в можливих проектах, запланованих до реалізації ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2020-2021 р На думку представників комбінату, такі проекти насамперед стосуються екологічних програма, спрямованих на зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище в рамках виробничого процесу . Крім проектів з екології, сторонами обговорювалася можлива участь компаній групи GERZ HOLDING у виконанні робіт, пов'язаних з проектуванням, а також наданням послуг з отримання дозвільної документації.

Коментує директор ТОВ «Архітектурна майстерня «АРХ і П» Оксана Коршун: «Будучи частиною групи компаній GERZ HOLDING, наша компанія більше десяти років надає послуги зі створення повного пакету проектної документації на всіх етапах проектування з використанням BIM технологій. Робота в проектах, аналогічних обговорюваних, це завжди високий рівень професіоналізму. Команда наших фахівців має релевантним досвідом і має в своєму портфелі замовлення, виконані для представників металургійного комплексу України і впевнена. Сьогоднішні компетенції в об'ємному проектуванні - один з ключових навичок, затребуваних на ринку, і сильну конкурентну перевагу нашої компанії».

Прес-служба
Герц Констракшн Україна