новини | герц констракшн україна

Реконструкція об'єктів металургійної промисловості

29 травня 2019 р. 
м. Маріуполь, Донецька обл. 

Група компаній Герц приймає участь в реконструкції систем газоочищення агломашин Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча, що здійснюється Групою Метінвест в рамках виконання Програми охорони та оздоровлення навколишнього середовища Маріуполя на 2012-2020 роки, спрямованої на оновлення та екологічну модернізацію виробництва.

Нашою компанією на території Аглофабрики проводяться будівельно-монтажні роботи по монтажу металоконструкцій, технологічного обладнання, термоізоляції; будівельно-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи по розділах проекту: архітектурні рішення, ВК, ТК, ОВ; будівельно-монтажні роботи по влаштуванню внутрішніх мереж пожежогасіння.

Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча - одне з найбільших підприємств як України, так і Європи з повним металургійним циклом.

Комбінат виробляє труби і плаский прокат з вуглецевих, низьколегованих і легованих сталей різного призначення. Виробничі потужності комбінату дозволяють виробляти на рік близько 12 млн тонн агломерату, більше 4,3 млн тонн чавуну, 3,7 млн ​​тонн конвертерної сталі і понад 5 млн тонн готового прокату.

Реконструкція ММК імені Ілліча стартувала в 2015 році. Це найбільший екологічний проект в історії незалежної України. Протягом трьох останніх років були капітально відремонтовані вісім з дванадцяти агломашин, в зоні спікання яких встановлені нові циклони. На агрегатах зони охолодження працюють ефективні електрофільтри. Рукавні фільтри запущені на трьох агломашинах, але вже до кінця 2020 року всі 12 агломашин підключать до нових систем очищення.

Завершення глобальної реконструкції Аглофабрики заплановано на грудень 2020 року. Очікуване зниження викидів пилу на комбінаті складе 91%, а концентрація з'єднань сірки в аглогазах знизиться до 43%.
Прес-служба
Герц Констракшн Україна