новини | герц констракшн україна

Реновація Навчального Закладу 1970 року

18 листопада 2020 року
м. Київ

ТОВ «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» продовжує крокати в сторону відновлення своїх рідних країв шляхом прийняття участі в тендерах на відновлення громадських будівель. В цей раз, Товариство отримало перемогу в відкритих торгах на виконання робіт за проектом «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Валерія Доценка Мирноградської міської ради, розташованої за адресою: м. Мирноград Донецької області, м-н «Молодіжний», б.56». 

ЗОШ №5 була введена в експлуатацію в 1970 році та капітальний ремонт в установі не проводився з моменту введення в експлуатацію. Будівля не утеплена, покрівля з азбестоцементних листів протікає. За 50 років експлуатації інженерні мережі прийшли в стан непридатності і вимагають заміни. Віконні і дверні блоки не відповідають сучасним вимогам, ганок має істотні пошкодження, відсутня безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю. Сам навчальний заклад розрахований на 784 місць та обслуговує територію, яка включає м-н «Молодіжний» і «Світлий». На території обслуговування загальноосвітньої школи проживає 940 дітей. 

Реконструкція цього шкільного закладу, як і попередні чотири проекти, фінансується Європейським Інвестиційним Банком в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» яка цілеспрямована на відновлення Східної України після геополітичних подій 2014 року.

Розпочати саму реконструкцію ТОВ «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» зможе тільки після отримання резолюції Європейського Інвестиційного Банку «без заперечень».

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна