новини | герц констракшн україна

VIII міжнародний архітектурний форум

10 вересня 2019 р. 
м. Київ


Представники групи GERZ HOLDING взяли участь у VIII Міжнародному архітектурному форумі «Сила архітектури. Шлях до успішного проекту», що пройшов за підтримки Конфедерації будівельників України та об'єднав спікерів з України, Туреччини, Великобританії, Німеччини, Італії, Франції.

Промислова революція, автоматизація і цифровізація, зелені технології та BIM-моделювання, індивідуальність і брендинг, повторення і нові типології в архітектурі, нові соціальні процеси і їх вплив на нерухомість – про це та не тільки дискутували учасники Форуму.

Міжнародний архітектурний форум – щорічна В2В-подія в галузі архітектури в Україні. У нинішньому році його учасниками виступили експерти з України, Туреччини, Великобританії, Німеччини, Італії, Франції. Архітектори та інженери з багаторічним досвідом роботи в різних секторах нерухомості і з різними іменитими замовниками, автори і учасники відомих проектів по всьому світу поділяться знаннями, обмінювались думками про своє бачення і підходи до архітектури, принципи в роботі і прогнози, в якому напрямку необхідно і буде розвиватися ринок нерухомості

Прес-служба
Герц Констракшн Україна