новини | герц констракшн україна

Розширення Кругозорів в Запорізьку Область

7 вересня 2020 року
м. Київ

Товариство з обмеженою відповідальність «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» продовжує свою діяльність стосовно відновлення комунальних закладів східного регіону України та поширює свою активність на місто Бердянськ в Запорізькій області. 

31 серпня на аукціоні, що проводився на електронній системі закупівель Prozorro за проектом  «Реконструкція ЗОШ №7 по вул. Херсонській, 1/90 м. Бердянськ Запорізької області» ТОВ «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» вже в четвертий раз запропонувало найвигіднішу кошторисну вартість виконання робіт. Реконструкція ЗОШ №7, як і попередні чотири проекти компанії фінансується коштами Європейського Інвестиційного Банку в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». 

Нагадаємо про попередні три проекти:

Два з них розташовані в місті Маріуполі – «Реконструкція будівлі лікувального корпусу комунального закладу "Міська лікарня №1" на вул. Радіна М.В., у Кальміуському району м. Маріуполя», «Реконструкція пологового відділення комунального закладу "Маріупольське територіальне медичне об'єднання здоров'я дитини та жінки" за адресою: пр. Миру, 80 у м. Маріуполі» та один в місті Покровські, Донецької області - «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I-II ступенів №6 під навчально-виховний комплекс №3 Покровської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: Донецька обл., м. Покровськ, вул. Таманова, 22а (коригування)» загальною вартістю понад 160 мільйонів гривень. По проектам що розташовані в м. Маріуполі вже декілька місяців успішно виконуються будівельно-монтажні роботи. Щодо Покровського об’єкту, ТОВ «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» було підписано договір із Замовником по якому ще очікується резолюція «без заперечень» від Європейського інвестиційного банку, отримання якої може займати більше трьох місяців оскільки це передбачає проведення комплексного аудиту господарсько-економічної діяльності компанії фахівцями з Люксембургу для підтвердження відповідності підприємства європейським стандартам і вимогам.

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна