новини | герц констракшн україна

Будівельний ринок Польщі та його можливості

29 жовтня 2019 р.
м. Київ


Представники групи компаній GERZ HOLDING взяли участь в семінарі на тему «Будівельний ринок Польщі: можливості для українських інвестицій». Захід був організований за підтримки юридичної фірми Sayenko Kharenko, Конфедерації будівельників України та Українського клубу нерухомості. 

В ході семінару представники групи мали можливість обговорити особливості законодавчої бази, що регулює будівельний ринок Польщі, існуючу систему управління державними закупівлями в сфері будівництва, і оцінити потенціал польського ринку. 

Коментує Ігор Жданюк, комерційний директор GERZ CONSTRUCTION POLAND: «Будівельний ринок Польщі демонструє стабільне і щорічне зростання. Якщо ще п'ять-сім років тому ринок був орієнтований на комерцію і житло, зараз ми спостерігаємо відчутне збільшення проектів, пов'язаних з інфраструктурними та соціально-значимими об'єктами. У цьому ключі найцікавішим є формат державно-приватного партнерства, при якому замовником виступає держава. Як правило, такі проекти орієнтовані на роботи з реновації об'єктів соціальної інфраструктури та будівництво нових об'єктів".

Прес-служба
Герц Констракшн Україна