новини | герц констракшн україна

Відновлення Сходу України Продовжується

19 серпня 2020 року
м. Київ 

31 липня 2020 року на електронному майданчику Prozorro було оголошено тендер на закупівлю робіт за проектом «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I-II ступенів №6 під навчально-виховний комплекс №3 Покровської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: Донецька обл., м. Покровськ, вул. Таманова, 22а (коригування)». Керівництвом було прийнято рішення приймати участь в аукціоні за цим тендером, який відбувся 17 серпня, та за підсумками якого ТОВ «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» було запропоновано най економічну вартість виконання робіт з відновлення загальноосвітньої школи. Сьогодні, Замовником, яким виступає відділ освіти Покровської міської ради Донецької області, було опубліковано повідомлення про намір укласти договір.

«Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи I-II ступенів №6 під навчально-виховний комплекс №3 Покровської міської ради Донецької області, розташованої за адресою: Донецька обл., м. Покровськ, вул. Таманова, 22а (коригування)» це вже третій, та далеко не останній, проект в якому за результатами тендеру перемагає ТОВ «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» та який являється частиною масштабної фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Даний навчальний заклад, який вважається одним з найстаріших в Покровське, очікує реконструкції вже протягом декількох років. Наша компанія по справжньому пишається можливістю відновити свої рідні краї в їх належний стан та довірою яку висловлюють в нашу сторону не тільки органи міського право правління та ще і міжнародні фінансові інстанції.

Наступним кроком по справжньому проекту буде підписання договору та отримання резолюції «без заперечень» Європейського Інвестиційного Банку. 

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна