новини | герц констракшн україна

Звукоізоляція та захист від шуму – нові тенденції

9 жовтня 2019 р. 
м. Київ


ТОВ «Будівельне об'єднання «ГЕРЦ» взяло участь в семінарі, організованому Конфедерацією будівельників України, на тему: «Звукоізоляція та захист від шуму». 

Подібний семінар - перший на ринку України за своїм форматом, коли запрошені лідери ринку в одному місці демонструють нові технології та методи. 

Коментує комерційний директор ТОВ «Будівельне об'єднання« ГЕРЦ» Олексій Сичов: «Українські представництва зарубіжних виробників, що спеціалізуються на виробництві рішень по звукоізоляції, поділилися сучасними технологіями і методами в області захисту від шуму. Ні для кого не секрет, що сьогоднішні архітектурні та інженерні рішення в цій галузі - результат розробок зарубіжних R&D центрів. Чим швидше такі рішення будуть проникати на вітчизняний ринок, тим швидше ми зможемо задовольняти зростаючий попит з боку наших замовників. Якість, терміни і конкретні умови по виконуваних робіт завжди були сильними сторонами нашої компанії. Ми щиро сподіваємося, що використання таких технологій дозволить нам запропонувати найбільш цікаві технологічні рішення, затребувані на ринку України для об'єктів житлової, комерційної та промислової нерухомості».

Прес-служба
Герц Констракшн Україна