новини | герц констракшн україна

Привітання для Всіх Чоловіків з Міжнародним Святом

Дорогі наші мужні колеги та партнери,

Вітаємо вас з всесвітнім чоловічим днем! 

Бажаємо вам залишатися успішним, вирішувати будь-які завдання, питання і нехай ніякі перешкоди, що виникають на шляху до мети, вас не зупиняють. Йдіть вперед по життю з гордо піднятою головою і не здавайтесь в ті часи, коли удача буде не на вашому боці. 

Нехай ваша сміливість і підприємливість допоможуть досягти захмарних висот та вирішені завдання і реалізовані цілі приносять задоволення і підвищення почуття власної гідності. Бажаємо, щоб близькі завжди могли зрозуміти і прийняти ваші цілі, дивилися на вас із захопленням, добротою і любов'ю, друзі могли би з щирою доброзичливістю розділити з вами радість перемоги, не було недомовок і непорозумінь, а тільки посмішки і блиск в очах, а ви, в свою чергу, завжди знаходили сили і терпіння залишатися вірним і уважним другом. 

Нехай фортуна допомагає у всіх складних ситуаціях, приносить багатство і процвітання, а просте людське щастя живе вдома, висвітлює і зігріває своєю присутністю звичайні трудові будні і веселі свята. Бажаємо, щоб кожен прожитий день приносив тільки позитивні емоції, яскраві враження і залишав світлі спогади. І, звичайно ж, міцного здоров'я вам! 

З днем чоловіків!

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна