новини | герц констракшн україна

Update по Двум Проектам Реконструкції

18 січня 2021 року
м. Київ

Міністерством розвитку громад та територій України, сьогодні були отримані резолюції ЄІБ по проектам: «Реконструкція будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Валерія Доценка Мирноградської міської ради, розташованої за адресою: м. Мирноград Донецької області, м-н «Молодіжний», б.56» та «Реконструкція учбового закладу гімназії №1 «Надія» по вул. Шмідта, 12 м. Бердянськ Запорізької області».

Справжні проекти являються частиною масштабної фінансової угоди між Україною та Європейським Інвестиційним Банком - «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Для ТОВ «Будівельне Об'єднання «ГЕРЦ» це вже п’ятий і шостий проекти з цієї програми. 

Раніше, ми вже повідомляли про історію цих проектів -  школа № 5 в м. Мирноград це навчальний заклад з 1970 року на території якого проживає 940 дітей, а Гімназія «Надія» це один з центральних навчальних закладів в місті Бердянськ. Враховуючи затримки в випуску резолюцій Європейського Інвестиційного Банку, ТОВ «Будівельне Об'єднання «ГЕРЦ» буде докладати всіх зусиль щоб закінчити роботи до першого вересня, сподіваємося що Замовники підтримуватимуть нас. До речі, замовником реконструкції Гімназії № 1 виступає Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради, замовник відновлення школи № 5 є Відділ освіти Мирноградської міської ради. 

Наступним кроком по обом проектам буде отримання дозволу на виконання будівельно-монтажних робіт, після чого, ТОВ «Будівельне Об'єднання «ГЕРЦ» зможе почати виконувати реконструкції.

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна