новини | герц констракшн україна

Карантин – необхідна міра для збереження здоров'я та життя

13 березня 2020 року
м. Київ

Відучора, 12 березня, згідно рішення Уряду України, на території держави введено режим карантину для запобігання поширенню коронавірусної інфекції Covid-19, що стрімко поширюється світом, яким встановлено прості, але дієві заходи для збереження власного здоров’я та життя. 

Герц Констракшн Україна підтримує рішення Уряду України, та переводить штат офісних працівників у м. Київ та Маріуполь в режим дистанційного робочого дня, що дозволить виконувати поточні завдання без порушення робочого графіку, та забезпечить самоізоляцію працівників компанії під час пандемії. 

Працівники, що за характером роботи мають відвідувати офіс, будуть забезпесені засобами особистого захисту зядля максимального захисту власного здоров’я. Окрім цього, офіси забепечені антисептичними засобами у достатній кількості, дотримується режим вологих прибирань та інших заходів, спрямованих на уникнення заражень та охорону здоров’я співробітників компанії. 

Виконання простих рекомендацій – рятує життя, та допомогає долати вплив розповсюдження інфекції. Дотримуйтесь їх, намагайтесь не залишати дому без вкрай нагальних потреб, та будьте здорові!

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна