новини | герц констракшн україна

Конференція учасників ринку сталевого будівництва

25 лютого 2020 року
м. Київ

Представники GERZ HOLDING взяли участь VIII Національній конференції учасників ринку сталевого будівництва, що відбулась у Києві за підтримки та організації Українського центру сталевого будівництва (УЦСБ). 

Національна конференція – найбільший щорічний галузевий захід та комунікаційна платформа для створення діалогу між замовниками будівництва та учасниками ринку стального будівництва. 

Захід був представлений замовниками будівництва та девелоперськіми компаніями, виробниками та дистриб’юторами сталевого прокату, підприємствами з виробництва металевих покрівель та фасадів, постачальниками антикорозийних матеріалів та послуг з пожежного захисту, монтажними, будівельними, генпідрядними та проектними організаціями, архітектурними студіями, постачальниками обладнання, інструмента та програмного забезпечення. 

Протягом конференції обговорювались питання, що стосуються взаємодії ринку з державою та органами виконавчої влади, розглядались практичні кейси з реалізації проектів в металі, обговорювалися конкурентні переваги використання металевих каркасів, та інструменти збільшення ефективності у виробничому циклі. 

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна