новини | герц констракшн україна

Загальноосвітня Школа № 7 в Аварійному Стані

20 січня 2021 року
м. Київ

За результатами обстеження технаглядом, стало відомо що один з об’єктів на якому роботи виконує ТОВ «Будівельне Об'єднання «ГЕРЦ» знаходиться в аварійному стані, у зв’язку з чим, технагляд зупинив усі будівельно монтажні роботи з реконструкції загальноосвітньої школи № 7 в м. Бердянськ. 

16 січня для прояснення ситуації безпосередньо на об’єкті в ЗОШ № 7 відбулася виїзна нарада за участю міського голови Валерія Баранова, секретаря міськради Олександра Свідло, заступника міського голови Олени Божкової, депутата міської ради від мікрорайону АКЗ Володимира Безверхого, директора школи, представника ТОВ «Будівельне Об'єднання «ГЕРЦ», фахівців управління капітального будівництва виконкому, технічного та авторського наглядів.

«Школа знаходиться в аварійному стані», - повідомив інженер з технічного нагляду Микола Дружинін. - «Багато проблем її корпусів візуально не видно, але вони є. І проектом реконструкції не передбачено усунення частини цих проблем. Зокрема, не передбачена заміна системи опалення, відсутня технічне рішення зміцнення несучих стін. Під школою дуже поганий грунт, будівлі пливуть і в будь-який момент можуть обвалитися, що призведе до трагічних наслідків. А останнє обстеження ступеня аварійності школи проводилося ще в 2014 році. Я не можу дозволити продовження реконструкції за даним проектом в таких умовах.» 

Після виїзної наради, ТОВ «Будівельне Об'єднання «ГЕРЦ» та замовник отримали лист від технагляду офіційно зупиняючий усі роботи з реконструкції. З нетерпінням будемо чекати на наступний розвиток подій, адже якщо роботи не відновляться, встигнути завершити реконструкцію к першому вересня не буде можливим.

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна