новини | герц констракшн україна

Модернізація міської інфраструктури у 2020 році

15 січня 2020 року
м. Київ

Представники групи GERZ HOLDING, що опікуються питаннями розвитку напрямку енергоефективності, взяли участь у робочій нараді з менеджментом компанії iC сonsulenten (Австрія), що відбулась в їх києвському офісі. Предмет наради – обговорення нагальних планів компанії з реалізації проектів модернізації міської інфраструктури України, як частина глобальної програми термомодернізації українських муніціпальних активів.

iC сonsulenten – це австрійська інжинірингова консалтингова компанія, що веде активну діяльність на ринку України з 2006 року, та займається впровадженням проектів в багатьох технічних напрямках і з широким спектром завдань. Це – енергоаудити, проекти в секторі будівництва, управління дорожнім рухом, проекти з техніки безпеки і захисту навколишнього середовища, а також активне залучення до проектів, які фінансувалися міжнародними фінансовими і донорськими організаціями.

Герц Констракшн має чіткі плани з розвитку напрямку єнергоефективності, та планує брати участь у проектах поточного року, спрямованих на реалізацію заходів з підвищення енергоефективності закладів муніціпальної інфраструктури, фінансовими інституціями за якими виступають міжнародні фінансові організації. 

Сторони мали обговорення низки проектів щодо особливостей їх реалізації в Україні, зокрема тих з них, по яких iC сonsulenten виступає технічним радником та консультантом в Україні. 

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна