новини | герц констракшн україна

Оголошення про проведення загальних зборів учасників

25 червня 2020 року
м. Київ

ТОВ «ГЕРЦ» КОНСТРАКШН МЕНЕДЖМЕНТ» (код ЄДРПОУ 38964659) повідомляє учасників про проведення 27.07.2020р. о 12:30 год. загальних зборів учасників товариства за адресою: м. Київ, Харківське шосе, буд. 17А, 2 поверх, офіс 204. Перелік питань порядку денного зборів:

  1. Про внесення змін до відомостей про Товариство, що містяться у ЄДРПОУ, в частині паспортних даних учасника Ротова О.О.
  2. Про продаж належної Товариству частки у статутному капіталі ТОВ «БУДІВЕЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ГЕРЦ» (код ЄДРПОУ 35270468).
  3. Про уповноваження осіб на підписання документів щодо продажу належної Товариству частки у статутному капіталі ТОВ «БУДІВЕЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ГЕРЦ» (код ЄДРПОУ 35270468).
  4. Про звільнення директора Товариства.
  5. Про призначення директора Товариства.
  6. Про зміну найменування Товариства.
  7. Про зміну місцезнаходження Товариства.
  8. Про затвердження Статуту Товариства в новій редакції.
  9. Про уповноваження осіб на підписання протоколу загальних зборів учасників та Статуту Товариства в новій редакції.
  10. Про надання повноважень на проведення державної реєстрації змін до відомостей про Товариство, які містяться у ЄДРПОУ.

З метою підтвердження повноважень учасника фізичної особи, такій особі необхідно пред'явити оригінал паспорта (іншого ідентифікаційного документа). Якщо представляти інтереси учасника фізичної особи на зборах буде його представник, такому представнику потрібно мати оригінал нотаріально посвідченої довіреності та паспорта (іншого ідентифікаційного документа), що вказаний у довіреності.Прес-служба 
Герц Констракшн Україна
Made on
Tilda