новини | герц констракшн україна

Зміни в корпоративному управлінні

27 березня 2020 року
м. Київ

За результатами засідання Спостережної Ради Герц Констракшн Україна, що відбулось 20 березня 2020 року, Комерційним директором Герц Констракшн Україна / Директором ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» призначено Трофима Анатолійовича Тихого. 

Пан Тихий відомий як професійний керівник, що присвятив більше, ніж 10 років роботі на підприємствах групи СКМ, зокрема структурних підрозділах Метінвеста та Донецьксталі. На посаді директора ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» основною задачею п. Тихого буде формування вертикалі комерційної служби по Україні, розробка та впровадження системи продаж по ключових напрямках діяльності, впровадження централізованої служби закупок компанії. 

В рамках зміни фінансової моделі роботи компанії, Спостережною Радою ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» було прийняте рішення щодо призначення на посаду фінансового директора ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» Дудіка Віталія Олександровича, що приступив до виконання обов’язків з 17 березня 2020 р. 

Пан Дудік – практикуючий фінансист з широким досвідом роботи в сегментах FMCG, девелопмента комерційної нерухомості, надання послуг у сфері аудиту, управлінського та фінансового консалтингу. На посаді фінансового директора ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» ключовою задачею п. Дудіка буде реформування фінансової служби компанії з метою її приведення до нових стандартів, що відповідають вимогам динамічної бізнес-середи.  


Прес-служба 
Герц Констракшн Україна