новини | герц констракшн україна

Нам довіряють міжнародні фінансові організації

28 травня 2020 року
м. Київ

Наприкінці лютого ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» прймало участь у відкритих торгах системи Прозорро в рамках оголошених КП «Міське управління капітального будівництва» закупівель «Реконструкція пологового відділення комунального закладу «Маріупольське територіальне медичне об'єднання здоров'я дитини та жінки» за адресою: пр. Миру, 80 у м. Маріуполі», та «Реконструкція будівлі лікувального корпусу комунального закладу «Міська лікарня №1» на вул. Радіна М.В., у Кальміуському району м. Маріуполя». 

За повідомленням в системі Прозорро, ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» отримало перемогу в зазначених закупівлях, відповідно до чого Товариством було укладено відповідні договори на проведення робіт з реконструкції об’єктів міської інфраструктури. 

Згідно з умовами закупівлі, та на виконання положень Надзвичайної Кредитної програми з відновлення України, безпосередні роботи можуть бути розпочатими лише за умови погодження підрядника та наданої їм пропозиції з боку European Investment Bank, тобто проходження фактичного комплайнсу міжнародної фінансової організації. 

Згідно з отриманою інформацією, ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» отримало дозвіл від European Investment Bank на проведення робіт за виграними контрактами, що свідчить про високу оцінку ділової репутації компанії міжнародними партнерами України. Прес-служба 
Герц Констракшн Україна