новини | герц констракшн україна

Вихід на ринок Німеччини

У період з 10 по 15 жовтня 2022 року команда «GERZ Construction» у складі Олександра Ротова, ГенадіяГрамми та Сергія Черткова провели переговори з представниками компанії Wolff&Mūller (м. Штуттгарт) Alexander Schmidt, Stephan Schrocther, Bernard Gruenenthal, Ricardo Mendonca на предмет співпраці в будівельних проєктах. Приймаюча сторона висловила зацікавленість залученням українських спеціалістів до реалізації проєктів по всій територіїНімеччини.

Зі свого боку команда Gerz подякувала за всебічну підтримку України з боку Німеччини, та особисто колективу W&M, який допомагає нам розібратися з нюансами німецького будівельного ринку та законодавства. Впродовж візиту приймаюча сторона ознайомила нас з деякими обʼєктами будівництва тавідмітила відмінності в організації роботи будівництва наших країн.

Також наші колегидали нам можливість відчути дух Німеччини провівши декілька екскурсій, у тому числі в таке знакове місце, як музей компанії Mercedes Benz, в будівництві якого компанія Wolff&Mūller приймала участь. За підсумками візиту сторони домовились зробити наступний крок, та перейти до обговорення можливих обʼєктів для співпраці та контрактних умов.