новини | герц констракшн україна

Співпраця з NEFCO та НПУ імені М. П. Драгоманова

30 грудня 2020 року
м. Київ

Сьогодні відбулось підписання контрактної угоди за проектом «Термомодернізація будівлі гуртожитку національного педагогічного університету Драгоманова за адресою: Освіти, 6а». Справжньій проект входить до програми «Вища Освіта України» що фінансується Південною Екологічною Фінансовою Корпорацією (Nordic Environmental Financial Corporation - NEFCO) спільно з Європейським Інвестиційним Банком та Фондом східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Фонд E5P). 

Загальний бюджет проекту становить майже 160 мільйонів євро. Це інвестиції в заходи з енергоефективності, що включають модернізацію (санацію) будівель, їх теплові та електричні системи, що в комплексі обов’язково призведе до енергозаощаджень та комфортних умов навчання та праці.

Процедура змагання за контракти NEFCO є одною з найдовших з якою ми стикалися. Від подачі тендерної пропозиції до підписання контракту пройшло більше ніж пів року. Незважаючи на це, ТОВ «Будівельне Об'єднання «ГЕРЦ» вже не терпиться розпочати роботи по цьому проекту в новому році. Враховуючи що справжній проект являється типу «під ключ» першим етапом робіт буде проектування усіх заходів з покращення будівлі гуртожитку та отримання експертизи. 

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна