новини | герц констракшн україна

Економічна дипломатія – нові можливості українського бізнесу

22 квітня 2020 року
м. Київ

Дипломатична підтримка вітчизняних експортерів є одним з важливих напрямів роботи МЗС, яка спрямована на розширення географії ринків збуту та забезпечення галузевої диверсифікації вітчизняного експорту.

Саме задля підтримки українських експортерів товарів та послуг, Міністерство закордонних справ України ініціює створення Ради експортерів та інвесторів при МЗС, що опікуватиметься питаннями підтримки цього напрамку. 

У рамках РЕІ на постійній основі здійснюється моніторинг та оперативне інформування національних виробників стосовно потенційних можливостей розширення української присутності на світових ринках, зацікавленості іноземних компаній у налагодженні контактів з вітчизняними партнерами.

GERZ HOLDING разом з Конфедерацію Будівельників України долучається до складу Ради експортерів та інвесторів, маючи на меті просування на закордонні ринки експорту послуг, пов’язаних із організацією робочої сили у будівельній галузі, та просуванні українського будівельного бізнесу на ринках ближнього та дального зарубіжжя. 


Прес-служба 
Герц Констракшн Україна