новини | герц констракшн україна

Черговий Комплайанс з Вимогами Люксембургу

9 листопада 2020 року
м. Київ

Сьогодні, ТОВ «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» вже в четвертий раз підтвердило свою благонадійність, роботоспроможність та свій рівень професіоналізму шляхом проходження допитливої перевірки Європейського Інвестиційного Банку. 

Приймаючи участь в тендерах по об'єктах що входять до проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» переможець апріорі, до початку виконання будівельно-монтажних робіт, підлягає доскіпливий перевірці фінансів, активів, матеріально-технічних баз, робочої сили та інших складових господарсько-економічної діяльності підприємства з боку Люксембургу. Мабуть для деяких підприємств це було б приводом для переживань, але для ТОВ «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» це стало майже щомісячною процедурою. Цього разу, одно з наших підприємств здобуло резолюцію Європейського Інвестиційного Банку «без заперечень» за раніше укладеним договором з реконструкції загальноосвітньої школи №7 по вул. Херсонській, 1/90 в місті Бердянськ Запорізької області.

Станом на сьогоднішній час, ТОВ «Будівельне Об’єднання «ГЕРЦ» мобілізує робочу силу з метою розпочати виконання підготовчих робіт якнайшвидше, та очікує від Замовника, яким є Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради, дозвіл на виконання будівельно-монтажних робіт за вищезгаданим проектом. 

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна