новини | герц констракшн україна

Житло для українських військовослужбовців

5 листопада 2019 р.
м. Київ


Представники групи компаній GERZ HOLDING взяли участь у обговоренні питань щодо співробітництва з Міністерством оборони України. 5 листопада відбулась зустріч з керівництвом МО України на чолі з заступником міністра п. Марценюком.

В ході зустрічі обговорювалися питання щодо участі у проектах, спрямованих на будівництво житла для військовослужбових та членів їх сімей. За інформацією, отриманою від представників міністерства, МО України, починаючи з 2020 року планує організацію відкритих тендерів на будівельно-монтажні роботи з будівництва житла для військовослужбовців. Міністерство декларує декларує нульову толерантність до корупції і максимально зацікавлене в тотальній відкритості всіх процесів, пов'язаних з втіленням згаданих проектів. В першу чергу мова йде про забезпечення житлом військових на сході країни, а саме – у м. Маріуполі, адже окрім регулярних військових частни наразі там дислаковані частини ВМС України, що їх було переведено з тимчасово окупованого Криму.

Представники GERZ HOLDING висловили свою зацикавленість у прийнятті участі у таких проектах, адже Маріуполь сьогодні – основна виробнича площадка для української частини групи, де зосереджені не лише понад 200 співробітників, а й спеціальна будівельна техніка, що знаходиться у власності компанії, а це означає відсутність часу на мобілізацію машин та механізмів, й персоналу, та готовність швидкого старту.

Прес-служба
Герц-Констракшн Україна