новини | герц констракшн україна

Установча нарада РЕІ при МЗС України

26 травня 2020 року
м. Київ

Представники КБУ взяли участь в установчійнараді Ради експортерів та інвесторів (далі за текстом – РЕІ) під головуванням Міністра закордонних справ України Д. І. Кулеби, що функціонує в якості структурного підрозділу Міністерства зовнішніх справ України, та опікується питаннями дипломатичної підтримки вітчизняних експортерів. 
Захід було присвячено обговоренню дієвих механізмів, спрямованих на реалізацію національних пріоритетів з виходу українських експортерів на зовнішні ринки та захисту їхніх економічних інтересів за кордоном. КБУ було представлено Головою Ради директорів Ротовим С. О., та СЕО GERZ HOLDING Семенюком А. М., що входять до складу РЕІ МЗС. 

«Першочергові питання роботи Ради експортерів та інвесторів при МЗС України стосуються, насамперед, створенню робочого механізму з опрацювання звернень вітчизняних компанійодо просування їх продукції та пошуку партнерів на іноземних ринках шляхом використання наявних можливостей українських закордонних дипломатичних представництв», – коментує Голова Ради директорів КБУ Ротов О. С., акцентуючи увагу на тому, що саме це – запорука стабільної роботи РЕІ. Зі свого боку КБУ докладатиме якомога більше зусиль задля того, щоб нові закордонні ринки перетворювалися на реальні можливості для українських будівельників та девелоперів. Низка таких питань стосується, зокрема, й питань міграційного законодавства, що унеможливлюють легальну трудову міграцію на закордонні ринки у складі українського бізнесу, що виступає роботодавцем для таких мігрантів. 

За результатами установчої наради сторони дійшли згоди проводити аналогічні зустрічі на регулярній основі та перевести комунікацію у формат створення галузевих підрозділів РЕІ МЗС, відповідальних за розвиток діяльності на закордонних ринках. Прес-служба 
Герц Констракшн Україна