новини | герц констракшн україна

Відбудова Сходу України – один з головних пріоритетів

27 квітня 2020 року
м. Київ

ГЕРЦ КОНСТРАКШН ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО НАДЗВИЧАЙНОЇ КРЕДИТНОЇ ПРОГРАМИ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ 

За результатами відкритих торгів в системі «Прозорро» ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» отримало перемогу в конкурсі на реконструкцію двох об’єктів муніципальної інфраструктури м. Маріуполя Донецької обл., що входять до складу закладів системи охорони здоров’я України. 

Зазначений конкурс відбувався у межах Надзвичайної Кредитної Програми Відновлення України, спрямованої на відновлення ключових об’єктів інфраструктури, задоволення базових потреб, а також забезпечення належних умов проживання для переселенців та приймаючих громад в постраждалих областях через військову агресію на Сході України. Програма реалізується за підтримки Європейського Інвестиційного Банку та Уряду України. 

Відповідні контракти на виконання масштабної реконструкції закладів охорони здоров’я м. Маріуполя Донецької обл. було укладено наприкінці березня поточного року. Наразі сторони очікують підписання документів з боку Європейського Інвестиційного Банку, що відбувається у головному офісі установи (Люксембург). Реалізацію контрактів заплановано на 2020-2021 рр.


Прес-служба 
Герц Констракшн Україна