новини | герц констракшн україна

Проекти Місії Червоного Хреста в Україні

30 серпня 2019 р. 
м. Київ


Група компаній GERZ HOLDING провела робочу зустріч з представниками Міжнародного Червоного Хреста в Україні в рамках реалізації гуманітарних проектів в Донецькій області.

У 2018 році Міжнародний Червоний Хрест анонсував реалізацію гуманітарного проекту на території Донецької області: перший проект зорієнтований на створення відділення екстреної невідкладної медичної допомоги в м Бахмут. Він полягає в підтримці будівництва і створення структури реанімації та реабілітації в надзвичайних ситуаціях в Бахмутськой лікарні, дотримуючись принципів, викладених в керівництві з надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров'я.

ТОВ «Будівельне об'єднання «ГЕРЦ», що входить до групи компаній GERZ HOLDING, висловило свій намір взяти участь у процедурах з проходження кваліфікації в рамках участі в цьому проекті. Коментує директор компанії Ольга Гелюх: «Участь в таких проектах передбачає наявність серйозних компетенцій. Наша компанія працює на Сході України не перший рік і готова виступити надійним партнером місії Червоного Хреста в Україні. Ми розраховуємо пройти кваліфікацію відповідно до вимог Місії до кінця III кварталу 2019 року, і приступити до підготовки до участі в тендері».
Прес-служба
Герц Констракшн Україна