новини | герц констракшн україна

Mareven Food Ukraine планує розширення виробництва

16 грудня 2019 року
м. Біла Церква, Київська обл.

Робоча група у складі представників ТОВ «Архітектурна майстерня «Арх і П» та ТОВ «Будівельне об’єднання «ГЕРЦ» провела робочу зустріч з менеджерами ТОВ «Маревен Фуд Європа» з приводу обговорення інвестиційних планів на 2020 рік. 

ТОВ «Маревен Фуд Європа – визнаний лідер галузі, та один із найбільших виробників продуктів швидкого приготування та кулінарної продукції високої якості, що входить до міжнародної групи компаній Mareven Food Holdings (Cyprus), яка спеціалізується на прямих інвестиціях в інфраструктурні проекти з виробництва продуктів харчування. 

Історія взаємовідносин Герц Констракшн з Mareven Food починається з 2010-го року, коли група прийняла рішення щодо виходу на український ринок. Герц Констракшн відповідав за проект з реконструкції групи нежитлових будівель в межах інвестиційного проекту з будівництва заводу з виробництва проуктів швидкого харчування. Спеціалисти Герц Констракшн відповідали за проектвання та генеральний підряд. 

Сьогодні перед Mareven Food Europe та українським офісом групи стоїть питання з розширення виробничих потужностей в межах їснуючого виробничого комплексу. Герц Констракшн, як генеральний підрядник, що відповідав за виведення в ринок першого заводу групи в м. Біла Церква, був радий прийняти участь у обговоренні планів на 2020 рік щодо виконання нового інвестиційного проекту. 

Сторони дійшли згоди щодо подальших кроків, та обговорили нагальні питання, що мають переважне значення на цьому етапі. 

Прес-служба 
Герц Констракшн Україна