новини | герц констракшн україна

Співпраця з виробником українського вугілля

20 вересня 2019 р. 
м. Покровськ, Донецька обл.


Група компаній GERZ HOLDING провела робочу зустріч з представниками ПАТ «Донецьксталь» в рамках обговорення питань про співробітництво на 2019-2021 рр. 

ПАТ «Донецьксталь» - найбільший в Україні постачальник концентрату коксівного вугілля, що володіє активами на території Донецької області. Зустріч представників проходила в м Покровск Донецької області, в рамках анонсованої програми з будівництва нових шахт і стовбурів Шахтоуправління «Покровське». Відвідавши виробничі майданчики, сторони відзначили, що реалізація таких проектів вимагає значних фінансових ресурсів, що виділяються з боку замовника. За попередніми оцінками, щорічно ПАТ «Донецьксталь» планує інвестувати понад півмільярда грн. в проекти розвитку нових стовбурів і модернізації діючого виробництва. 

Ольга Гелюх, директор ТОВ «Будівельне об'єднання «ГЕРЦ», прокоментувала проведену зустріч: «Участь у подібних проектах - сильна репутаційна складова для будь-якого підрядника. Ми раді, що на сьогоднішній день в Україні є компанії, готові інвестувати в розвиток національної промисловості на такому рівні. Крім того, ми також високо цінуємо переваги роботи з підприємствами, що входять в ПАТ «Донецьксталь», серед яких - безумовна висока репутація та перспективи довгострокового партнерства».

Прес-служба
Герц Констракшн Україна